Uncategorized @tr

Haberlerde Geçtiğimiz Hafta WORLDEF 2023

“Yeni bir haftanın hepinize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle. İstanbul Fuar Merkezi’nde 10’uncusu gerçekleşen DÜNYA E-TİCARET FUARI‘na kurucumuz Mert ÜNAL sizler adına katılım göstermiştir.

Ulusal ve uluslararası birçok firmanın katılım gösterdiği bu forum etkinliği büyük ilgi görmüştür. Katılımcıların heyecanı, strateji arayışları ve fikirleri harika olduğunu vurgulayan kurucumuz Mert ÜNAL, sizler için şunları söyledi:

”Değerli müşterilerimiz ve değerli katılımcılar, öncelikle selamlarımı iletiyorum. Forum adına şunu söylemek isterim ki gerçekten burada inanılmaz bir atmosfer var. Ülkemizin adını globale taşıyan birçok başarılı e-ticaret firması burada yerini almış.

Gözlemlediğim başka bir boyut ise katılımcılar, kendileri için burada stant açmış firmaların stratejilerini önceden sentezlemişler. Biliyoruz ki girişimciliğin ana başlıklarından birisi de fikirleri paylaşmaktır. Girişimcilerimizin aralarındaki fikir alışverişini uzaktan izleyenler kesinlikle fark etmektedir.

Ayrıca, global dünya üzerinde net, belirgin ve anlaşılır bir fuar olması hasebiyle ciddi bir beyin fırtınası yaşanmıştır. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir