Uncategorized @tr

Case IH, Bu Yılda Yenilik Planını Duyurdu

Case IH, Günümüzün Çiftçilik Zorluklarına Çözüm Sunan Yeni Traktör Yeniliklerini ve Ürün Genişletmelerini Duyurdu

 

Şirket bu yılki Farm Progress Show’da yedi yeni veya yeniden tasarlanmış traktör modelini duyurduğundan, Case IH için bu tam anlamıyla “Traktör Yılı”dır. Tavan döşemesi olan yeni Steiger ® 715 Quadtrac, 715 beygir gücünde, 778 beygir gücünde motoruyla şirketin şimdiye kadarki en güçlü traktörüdür . Steiger 715, çevik dört kanallı tasarımıyla yere daha fazla güç sağlayarak performans için yeni bir çıta belirliyor.

 

Farmall’ın 100. yılında marka , Farmall ® 75C Electric’i piyasaya sürerek Farmall’ı gelecek yüzyıl için neler beklediğine dair bir fikir de verdi . Bu yeni traktör, en akıllı elektrikli traktörle sektörü dönüştürüyor. Farmall 75C Electric, ortalama 4 saatlik çalışma süresi ve hızlı şarjla dizel benzeri performansın yanı sıra önemli operasyonel tasarruflar sunar.

 

Case IH, Steiger 715 ve Farmall 75C Electric’in yanı sıra Farmall 25SC Subcompact, Farmall 25A, Farmall M serisi, Optum ® 340, Early Riser ® 2120, Axial-Flow ® 160 serisi biçerdöver, Patriot ® 50 ile ilgili haberleri ve güncellemeleri paylaştı. serisi püskürtücü ve Trident™ 5550 kombinasyon aplikatörü. Şirket ayrıca Pro 1200 Rehberlik Kiti sistemini de piyasaya sürüyor.

 

Fuardaki Case IH haberleri hakkında basın bültenleri ve görsel öğeler dahil olmak üzere tüm bilgiler için Case IH 2023 Farm Progress Show Medya Kitini burada bulabilirsiniz . İşte haberin kısa bir görüntüsü:

 

Steiger 715 Quadtrac 

 

Halihazırda siparişe açık olan Steiger 715 Quadtrac, daha kısa sürede daha fazla yol kat etmek için yerleşik güç ve hız sunuyor. Bu en yeni Steiger modeli, motorun beygir gücüne ayak uydurmak için daha fazla çekiş sunan yeni ağır hizmet Quadtrac alt takımını tanıtıyor. Ancak aynı zamanda saha içinde ve dışında sürüş deneyimini geliştirmek için daha iyi görünürlük ve yol tutuşu ile herhangi bir yere gitmek için gereken manevra kabiliyetini de sağlar. Ayrıca, değiştirilmiş kaporta, yeniden tasarlanan egzoz ve LED aydınlatmayla görüş hatları çok güzel.

 

Steiger 715 Quadtrac hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

 

Farmall 75C Elektrikli Traktör 

 

Farmall 75C Electric, ortalama 4 saatlik çalışma süresi, hızlı şarj ve operasyonel tasarrufla dizel benzeri performans sunar. Kullanımı kolay otomatik teknik özelliklerle bir araya gelen bu sessiz, konforlu, sıfır emisyonlu ticari traktör, üzüm bağlarının bakımı, havaalanının temizlenmesi veya küçük bir sürünün yönetilmesi gibi işler için maksimum çok yönlülük sunar.

 

Farmall 75C Elektrikli traktör hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz .

 

Eksenel Akışlı Biçerdöver ve Erken Yükseltici Ekim Makinesi 

 

Dar çalışma pencereleri, çiftliğin büyüklüğünden bağımsız olarak ekim ve hasat sırasında verimliliğin en üst düzeye çıkarılmasını zorunlu hale getirir. Bu nedenle Case IH, Early Riser ekim makinesinin en son modelleri Early Riser 2120 ve Axial-Flow kombine Axial-Flow 160 serisini tüm üreticiler için en yüksek performansı sağlamak amacıyla özel olarak tasarladı. Her iki ekipman çözümü de, küçük ve orta ölçekli operasyonlara, operasyonları için anlamlı olan bir fiyat noktasında ileri teknoloji sunuyor.

 

Early Riser ekim makinesi, Early Riser 2120 ve Axial-Flow biçerdöver, Axial-Flow 160 serisi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

 

Patriot 50 Serisi Püskürtme Makinesi ve Trident 5550 Kombinasyon Aplikatör Güncellemeleri 

 

Case IH’nin Patriot 50 serisi püskürtme makinesi ve Trident 5550 kombinasyon aplikatörü, operatörlerin bağlantıda, bilgili ve kontrol altında kalmasını sağlamak için ileri teknolojiyle daha fazla verimlilik ve doğruluk sunar. 2024 yılı için Patriot 50 serisi püskürtme makinesi, hattın üretkenliği en üst düzeye çıkarma becerisine katkıda bulunuyor. AFS Pro 1200’de yapılan güncellemeler, tekli veya çoklu ekran seçeneklerine olanak tanıyarak operatörlerin ürün, yönlendirme ve araç kontrolleriyle yerleşik hassasiyeti nasıl deneyimleyeceklerini özelleştirmelerine yardımcı oluyor.

 

Patriot 50 serisi püskürtme makinesi ve Trident 5550 kombinasyon aplikatörü hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

 

 

Pro 1200 Rehberlik Kiti 

Case IH, tüm filosuna hassasiyet katmak isteyen operatörler için basit ve etkili bir teknoloji çözümü sağlamak üzere Pro 1200 Kılavuz Kitinin ön izlemesini yapıyor. Temel hassas özellikleri geliştirmek veya kurmak için tasarlanan bu satış sonrası bağlantı çözümü, Farm Progress Show’da sergilenecek.

 

Raven Araba Otomasyonu™ 

Raven Cart Automation, hareket halindeyken boşaltma işlemi sırasında arabanın yönünü ve hızını biçerdöverle kusursuz bir şekilde senkronize eder ve tüm beceri seviyelerindeki operatörler için süreci basitleştirir. Yerel radyo frekansını kullanan etkili senkronizasyonla Raven Cart Automation, sorunsuz ve güvenilir bir otomatik çalışma sağlar. Çiftçiler, satış sonrası çözümün tamamını kullanarak tahıl dökülmesini önemli ölçüde azaltıyor ve genel karlılığı en üst düzeye çıkarıyor.

 

Döner Disk Başlığı – RD135 

RD135, Case IH RD5 serisi döner disk başlıklarına eklenen en yeni üründür. Kullanımı kolay bir tasarımda kanıtlanmış güvenilirliği korurken, yüksek yaprak tutma ve etkili kuruma için mükemmel sıkma ile temiz kesim sağlar.

 

Saman Balyalayıcı ve Biçme Makinesi Garantileri  

Saman mevsiminde müşterilere gönül rahatlığı sağlamak için RB5, HD Pro, RB456A yuvarlak balya makineleri, DC3 ve DC5 serisi çim biçme makinesi koşullandırıcıları artık iki yıllık temel garantiyle sunulacak. Bu yuvarlak balya makinelerine üç yıllık teslim alma garantisi de eklenmiştir.

 

Case IH Kuzey Amerika Başkan Yardımcısı Kurt Coffey, “Case IH’de çiftçiler tarafından inşa edildik; bu da bir çiftçi gibi düşünmemiz ve hareket etmemiz gerektiğine inandığımız anlamına geliyor” dedi. “Çiftçilerin her gün karşılaştığı zorlukları anlıyoruz ve bu nedenle Case IH ekipmanlarının sunduğu her çözüm, çiftçileri daha üretken, daha verimli ve daha karlı kılmak için özel olarak tasarlanıyor, tasarlanıyor ve üretiliyor.”

 

Farm Progress Show 2023, Case IH’den gelecek yeniliklerin ilk gösterimini temsil ediyor. Müşterilerine çözümler sunmaya sürekli odaklanan Case IH, büyük lansmanların yanı sıra 2024 ve sonrasında neler olacağına dair önizlemeleri paylaştı.

 

Steiger 715 | High-Horsepower Tractors | Case IH

 

 

 

HABER KAYNAĞI

https://media.cnhindustrial.com/North-America/e/Farm-Progress-Show-2023/case-ih-announces-new-tractor-innovations–product-expansions-that-deliver-solutions-for-today-s-far/s/c6b8548f-2dd9-4413-a0f5-b3683982bde1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir